Кохати або помститися

Рейтинг: (0)


Тетяна Кирик

Але не так сталося, як гадалося. Ігор повернувся до Києва та змушував її повертатися до нього.

Коли вона приїхала у Київ Ігор зустрів її із квітами та піднесеним настроєм. Він, як павич, ходив навкруги неї та намагався якомога красивіше піднести для неї своє нове завдання. Тася знов пала духом. «Зрозумій Тасю!» — казав він їй. «Тримай друзів близько, а ворогів ще ближче!» — процитував він знайому приказку.

Глава четверта
…А ВОРОГІВ ЩЕ БЛИЖЧЕ

Для того, щоб звести Тасю та депутата пана Шажка Ігор придумав цілий план, навіть свого друга Санька підключив. Олександр не дуже розумів навіщо все це, поки Ігор йому сам не пояснив. Наприкінці розмови він сказав: «Бо без тебе в мене не вийде. Тобі прийдеться бути на першому плані. Щоб я міг залишитися непомітним. Будь ласка. Допоможи мені!».

Було вирішено, що Богданов орендує дім у Києві, а потім запросить якомога більше народу на свято (наприклад, на презентацію нового благодійного фонду), щоб серед інших запросити й депутата Олега Шажка. Все мало виглядати випадковістю. А вже на святі він запросить усіх взяти участь у такій давній грі, як фанти. А там загадає йому щось таке, що заставить його піти по дому, де він має зустрітися з Таїсією. Ну а тут в гру вступають сама Тася та знов Саня, який буде повинен зачинити їх разом в одній з кімнат. План був ще сирий, але Ігор не турбувався, бо знав, що час є. «Тася, до тебе буде одна умова, будь ласка не вимикай світло ні в якому разі!» — потім у свій час він попередить про це її.

Коли Ігор зібрав собі таку нараду між Тасею та Олександром, то Тася помітила недосконалість того плану та запропонувала зробити простіше. Вона запропонувала просто запросити на цю вечірку дівчат з ескорту, які самі погодилися на таку пропозицію, а там вони все зроблять. Олександр помітив, що так дійсно простіше було б. На що Ігор відповів: «І де я потім буду шукати тих дівчат з ескорту, щоб закрити їм рота. Хтозна, може їм запропонують більше грошей і вже завтра вся країна почує про цю вечірку й плакав мій компромат». Тася та Олександр погодилися. Тася ходила похмурою весь час до дня цієї вечірки, їй зовсім не хотілося повертатися до цієї роботи, як називав її Ігор.

Настав день Х. Гості сходились у вийнятий будинок, який заздалегідь був приготовлений саме для цієї події, була найнята обслуга. Тася теж отримала уніформу, щоб не відрізнятися від іншої обслуги. Олександр дуже довго гадав, як він має розважати гостей, та спеціально запросив для цього професіоналів. Тоді ніхто не здогадається, що це він все вигадав. Підійшовши до парубків — ведучих, він обговорював робочі моменти та попрохав, щоб в розважальну програму включили його улюблену гру — фанти. Заздалегідь була приготовлена кімната, куди потрапить гравець — депутат й куди прийде до нього Тася. Інші кімнати майже всі були зачинені, щоб той не блукав будинком зайвий час. Кімнату обрали — не аби яку, а комору, де складався всякий посуд, обладнання для прибирання, банки з фарбою та спеціальні засоби для прибирання та ремонту. Тася оглянула її, прибрала зайві речі. Поросила, щоб у кімнату хоча б крісло поставили, буцім то воно зламане й пішла готувати для цієї справи себе.

Олександр зайшов до кімнати, де мала приготувати себе Таїсія та побачив, що Таїсія, як раз одягала робочу сукню прибиральниці. Вона крутилася перед дзеркалом та робила потрібну зачіску. Тася зібрала волосся у хвіст, а потім намагалася скрутити з нього гульку. Олександр підійшов до дівчини позаду та почав застібати ґудзики на спині, промовляючи: «Які в них незручні сукні. Як ти з цим усім впораєшся?». На його слова Тася зітхає. Олександр відійшов від неї та запитав: «Ну ти готова?». Тася не дивлячись на чоловіка, відповіла: «Наче готова. І зачіска що треба, і сукню вдягла. А в душі я ніколи не готова. Піде, як піде.». Чоловік сумно відповідає: «Ігор каже, що впевнений у тобі. Але давай все повторимо. Коли цей товариш зайде у кімнату, ти через кілька хвилин заходиш за ним. Закриваєш двері, наче його не бачиш. А я закрию їх з того боку. Ти робиш вигляд, що з дверима щось не те. Далі ти знаєш, що робити. Але не вимикай світло, бо камера у темряві нічого не побачить. Домовилися?». Тася потупившись у підлогу запитала: «А раптом, він просто розлютиться та поб'є мене. І все?». Саня поклав руку їй на плечі та промовив: «Особисто я думаю, що це теж не погано. Ану, п’яний депутат побив прибиральницю? Це смішно!». Тася дивиться на Олександра та тихо каже: «А мені от зовсім не смішно». Олександр криво посміхнувшись каже: «Вибач». Олександр прибрав руку від жінки та сказав: «Тепер піду до артистів сходжу. Запитаю чи готові. Та домовлюсь про деякі нюанси. А ти будь готова, як казали колись.». Таїсія киває головою. Олександр виходить з кімнати. Тася сідає у крісло та вся наче тремтить, каже сама до себе: «Лишенько яке. У що я влізла з цими багатіями?!». Раптом, вона почула, що дзвонить її мобільний телефон. Таїсія дістала мобільний та почула там голос Ігоря. Ігор привітався з нею та сказав: «Алло, Тася, душа моя, ну ти готова? Не хвилюйся там сильно і все пройде як требо. Пан Шажко чоловік гарячий та не дуже врівноважений. Виведи його з себе й в тебе все вийде. Будь ласка, зроби це для мене, душа моя, моя слухняна дівчинка!». Таїсія видихає та на видиху каже: «Так! Я намагатимусь». Ігор у слухавку знов каже: «Давай, зроби це для мене!». Розмова закінчена. Таїсія знов сумно зітхнула. Потім дістала з сумки пігулки ковтнула їх.

В цей же самий час до будинку починають приїжджати гості. Люди заходять по одному. На вході вони показують свої запрошення. В дверях з'являється й депутат Шажко. Депутат Шажко вдягнений у дорогий діловий костюм, білу сорочку та краватку-метелик. Він заходить у хол. Вітається з вже присутніми. Його зустрічає Олександр. Вони вітаються та тиснуть один одному руки. Люди починають заходити у залу.

«Будь ласка, проходимо! Запрошуємо всіх у першу залу», — лунає голос ведучого.

У актовій залі люди сідають у крісла та дивляться на імпровізовану сцену, на якій вже стоять ведучий та ведуча. Вони святково одягнені. На стіні над сценою висить білий екран для показу кіно.

Депутат Шажко приходить по ряду та сідає на вільне місце. Він дивиться по сторонах, бачить, що поруч з ним сидить якась літня жінка та посміхається йому. Вона впізнала депутата та вітається з ним. Депутат дивиться в інший бік — там сидить літня пара чоловік з дружиною. Депутат заспокоюється та дивиться на сцену. Починається презентація.

Після офіційної церемонії запрошені гості йдуть у велику залу, де вже грає музика.

Вечірка почалася. Подали спиртні напої. Люди танцюють, кажуть тости. В залу заходе й депутат Шажко. Люди вітаються один з одним, спілкуються. Розходяться у гуртки по знайомству. Депутат Шажко ходить по залі та поглядом розшукує знайомих. Іноді він вітається зі знайомими чоловіками. А навкруги його оточують усміхнені, красиво вбрані, у піднесеному настрої підприємці, депутати, художники, лікарі. Присутні насолоджуються музикою. Хтось кладе гроші у скрині добрих вчинків. Депутат бере келих вина з таці, яку у руках мимо нього проносить офіціант. Раптом хтось хлопає його по плечу. Депутат обертається та дивиться, хто це зробив. Він бачить свого знайомого Дениса Палкіна та каже: «Дійсно, захід Богданова та й без друга Палкіна. Такого ж не буває. Тільки чогось не видно пана Бжезовського?». Палкін сміється та протягує депутату руку. Вони тиснуть один одному руки. Палкін запитує: «Яким вітром? Чув, що ти останній час недолюблюєш ні пана Бжезовського, ні його партнера Богданова». Депутат Шажко відповідає: «Нічого подібного. Я ж не винен, що ті двоє просто синонім корупції в нашому суспільстві. А так нічого особистого, лише бізнес». Палкін перекривлює його та сміється: «Лише політика, друже. Чи не так?». Палкін бере з таці чарки коньяку та подає одну депутату Шажку. Палкін каже тост: «Давай, за благодійність!». Депутат Шажко відповідає: «За неї!». Вони разом випивають коньяк. Проходить час депутат Шажко вже напідпитку.

13
Загрузка...

Жанры

Загрузка...